SM15T24CA
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM15T24CA
JLCPCB Part #
C2970780
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 20.5V 200nA 22.8V 234A@8/20us 42.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS