1.5KE12CA
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
1.5KE12CA
JLCPCB Part #
C2802066
Description
1.5kW 10.2V 11.4V 21.7V 5uA 6nF 90A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS