BAT30KFILM
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
BAT30KFILM
JLCPCB Part #
C2926449
Package
SOD-523
Description
300mA 30V 530mV@300mA 5uA@30V Independent SOD-523 Schottky Diodes ROHS