1.5KE200ARL
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
1.5KE200ARL
JLCPCB Part #
C1977409
Package
DO-201
Description
1.5kW@10/1000us 171V 1uA 200V 28A@8/20us 353V 675pF TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS