ESDA6V1W5
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
ESDA6V1W5
JLCPCB Part #
C48677
Package
SOT-323-5
Description
-40℃~+125℃ 150W 3V 6.1V 6.1V ESD Four channels Unidirectional SOT-323-5 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS