TVS26SMCP50
MFR.Part #
TVS26SMCP50
JLCPCB Part #
C49207493
Description
-55℃~+150℃ 119A 26V 31.9V 42.1V 5kW@10/1000us 5uA TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS