TVS36SMCP50
MFR.Part #
TVS36SMCP50
JLCPCB Part #
C49207497
Description
-55℃~+150℃ 36V 44.2V 58.1V 5kW@10/1000us 5uA 86.1A TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS