SMCJ170A
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
SMCJ170A
JLCPCB Part #
C5861077
Package
SMC
Description
1 170V 189V 1uA 275V 5.5A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS