TVS13SMCP50
Extended
Manufacturer
SSGSEMI
MFR.Part #
TVS13SMCP50
JLCPCB Part #
C49207484
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 13V 15.9V 21.5V 233A 500uA 5kW@10/1000us TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS