TVS60SMCP30
MFR.Part #
TVS60SMCP30
JLCPCB Part #
C49207403
Description
-55℃~+150℃ 2uA 31A 3kW@10/1000us 60V 73.7V 96.8V TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS