SRYH.1040C.YF470MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SRYH.1040C.YF470MT00
JLCPCB Part #
C5123013
Package
SMD,11.5x10mm
Description
145mΩ 3.3A 3.5A 47uH ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS