SNR.4015.BYD4R7MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.4015.BYD4R7MT00
JLCPCB Part #
C5374093
Package
SMD,4x4mm
Description
1.2A 1.5A 145mΩ 4.7uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS