SRYH.0630.YF330MT00
MFR.Part #
SRYH.0630.YF330MT00
JLCPCB Part #
C5122875
Package
SMD,7.6x6.6mm
Description
1.5A 245mΩ 2A 33uH ±20% SMD,7.6x6.6mm Power Inductors ROHS