SNR.8040.TYD152M00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.8040.TYD152M00
JLCPCB Part #
C5122855
Package
SMD,8x8mm
Description
1.5mH 260mA 350mA 6.54Ω ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS