SRN.1812.LF1R0MT00
MFR.Part #
SRN.1812.LF1R0MT00
JLCPCB Part #
C5374523
Package
SMD,3.5x3mm
Description
1uH 2.7A 85mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS