SCD.5830.DYF2R2MT00
MFR.Part #
SCD.5830.DYF2R2MT00
JLCPCB Part #
C5374298
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
2.2uH 26mΩ 4.6A Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS