SRYH.0630C.YF470MT00
MFR.Part #
SRYH.0630C.YF470MT00
JLCPCB Part #
C5122993
Package
SMD,7x6.6mm
Description
1.5A 2A 385mΩ 47uH ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS