SRYH.0420C.YF3R3MT00
MFR.Part #
SRYH.0420C.YF3R3MT00
JLCPCB Part #
C5122974
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
3.3A 3.3uH 3.5A 87mΩ ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS