SRN.1812.LF101KT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SRN.1812.LF101KT00
JLCPCB Part #
C5374544
Package
SMD,3.5x3mm
Description
100uH 2.21Ω 360mA Unshielded Inductor ±10% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS