SRN.1812.LF6R8MT00
MFR.Part #
SRN.1812.LF6R8MT00
JLCPCB Part #
C5374530
Package
SMD,3.5x3mm
Description
1.35A 215mΩ 6.8uH Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS