SRYH.0420C.YF100MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SRYH.0420C.YF100MT00
JLCPCB Part #
C5122977
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
1.6A 1.8A 10uH 200mΩ ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS