SH0608.101K
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SH0608.101K
JLCPCB Part #
C2827453
Package
Plugin,D7xL9.5mm
Description
100uH 260mΩ 650mA Toroidal inductor ±10% 插件,D7xL9.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS