SNR.201610.SYB3R3MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.201610.SYB3R3MT00
JLCPCB Part #
C5122813
Package
SMD,2.1x1.7mm
Description
1.05A 294mΩ 3.3uH 840mA ±20% SMD,2.1x1.7mm Power Inductors ROHS