SRYH.1360.YF330MT00
MFR.Part #
SRYH.1360.YF330MT00
JLCPCB Part #
C5122886
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
33uH 5.5A 6A 75mΩ ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS