SCD.1054.DYF680MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SCD.1054.DYF680MT00
JLCPCB Part #
C3007699
Package
SMD,10x9mm
Description
1.6A 200mΩ 68uH Unshielded Inductor ±20% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS