SNR.4026.BYD100MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.4026.BYD100MT00
JLCPCB Part #
C5122933
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5A 10uH 156mΩ 900mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS