SNR.8065.TYD222MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.8065.TYD222MT00
JLCPCB Part #
C5122856
Package
SMD,8x8mm
Description
2.2mH 310mA 380mA 6.63Ω ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS