SRYH.0630C.YF4R7MT00
MFR.Part #
SRYH.0630C.YF4R7MT00
JLCPCB Part #
C5122987
Package
SMD,7x6.6mm
Description
35mΩ 4.7uH 6.6A 6A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS