SNR.8040.TYD150MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.8040.TYD150MT00
JLCPCB Part #
C3007720
Package
SMD,8x8mm
Description
15uH 2.5A 2.9A 73mΩ ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS