SDRH127LF101M
MFR.Part #
SDRH127LF101M
JLCPCB Part #
C2827334
Package
SMD,12x12mm
Description
1.2A 1.7A 100uH 170mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS