SRCM.4532.142TT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SRCM.4532.142TT00
JLCPCB Part #
C5122960
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-25℃~+105℃ 1.4kΩ@100MHz 10MΩ 2 200mΩ 50V 700mA SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS