SDRH.1205.LF6R8MT00
MFR.Part #
SDRH.1205.LF6R8MT00
JLCPCB Part #
C2942313
Package
SMD,12x12mm
Description
22mΩ 4.3A 6.8uH ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS