SNR.8040.TYD120MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.8040.TYD120MT00
JLCPCB Part #
C5374169
Package
SMD,8x8mm
Description
12uH 2.7A 3.4A 65mΩ ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS