SRYH.1050.YF100MT00
MFR.Part #
SRYH.1050.YF100MT00
JLCPCB Part #
C3007730
Package
SMD,11.8x10.8mm
Description
10uH 28mΩ 6A 7.2A ±20% SMD,11.8x10.8mm Power Inductors ROHS