SNR.6045.TYD222KT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.6045.TYD222KT00
JLCPCB Part #
C3007711
Package
SMD,6x6mm
Description
12.48Ω 160mA 2.2mH 200mA ±10% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS