SCD.5845.DYF821KT00
MFR.Part #
SCD.5845.DYF821KT00
JLCPCB Part #
C3007692
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
210mA 4.8Ω 820uH Unshielded Inductor ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS