SDRH.1204.LF6R8MT00
MFR.Part #
SDRH.1204.LF6R8MT00
JLCPCB Part #
C2942318
Package
1204
Description
28mΩ 4.9A 5.5A 6.8uH ±20% 1204 Power Inductors ROHS