SCD.5825.DYF121KT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SCD.5825.DYF121KT00
JLCPCB Part #
C5374272
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.33Ω 120uH 550mA Unshielded Inductor ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS