SCD.5830.DYF102KT00
MFR.Part #
SCD.5830.DYF102KT00
JLCPCB Part #
C5374324
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
170mA 1mH 9.73Ω Unshielded Inductor ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS