SNR.5012.BYD330MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.5012.BYD330MT00
JLCPCB Part #
C5374119
Package
SMD,5x5mm
Description
1.56Ω 33uH 450mA 850mA ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS