SDRH.1209CT.NLF681MT00
MFR.Part #
SDRH.1209CT.NLF681MT00
JLCPCB Part #
C5123090
Package
SMD,12x12mm
Description
1.1A 680uH 820mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS