SH1016-152K
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SH1016-152K
JLCPCB Part #
C2827458
Package
Plugin,D11.5xL18mm
Description
1.09Ω 1.5mH 400mA ±8% 插件,D11.5xL18mm Power Inductors ROHS