SNR.4026.TYD2R2NT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.4026.TYD2R2NT00
JLCPCB Part #
C5374102
Package
SMD,4x4mm
Description
2.2uH 3.2A 3A 40mΩ ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS