SRYH.0650C.YF6R8MT00
MFR.Part #
SRYH.0650C.YF6R8MT00
JLCPCB Part #
C5122998
Package
SMD,7x6.6mm
Description
35.5mΩ 5.8A 6.3A 6.8uH ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS