SCD.3521.DYF181KT00
MFR.Part #
SCD.3521.DYF181KT00
JLCPCB Part #
C5374219
Package
SMD,3.5x3mm
Description
180uH 250mA 4.2Ω Unshielded Inductor ±10% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS