SCD.5835.CYF4R7MT00
MFR.Part #
SCD.5835.CYF4R7MT00
JLCPCB Part #
C5374333
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.9A 4.7uH 52mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS