SNR.4012.BYD330MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.4012.BYD330MT00
JLCPCB Part #
C5374085
Package
SMD,4x4mm
Description
1.28Ω 33uH 420mA 550mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS