SDRH.1207.NLF150MT00
MFR.Part #
SDRH.1207.NLF150MT00
JLCPCB Part #
C2942307
Package
SMD,12x12mm
Description
15uH 30mΩ 4.5A ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS