SRN.1812.LF330KT00
MFR.Part #
SRN.1812.LF330KT00
JLCPCB Part #
C5374538
Package
SMD,3.5x3mm
Description
33uH 770mA 819mΩ Unshielded Inductor ±10% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS