SNR.201610.SYB2R2MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.201610.SYB2R2MT00
JLCPCB Part #
C5122810
Package
SMD,2.1x1.7mm
Description
1.01A 1.26A 174mΩ 2.2uH ±20% SMD,2.1x1.7mm Power Inductors ROHS